Kateřina Sovadinová

Kateřina Sovadinová

... protože šťastný život je ve skutečnosti volbou každé z nás

,,Úspěch v životě ženy, je nejlépe měřen počtem dní, kdy je skutečně šťastná.”
                                                              – Žij jinak

Vítám Vás,

vizí a cílem projektu, jehož jsem tvůrkyní, je budování a propojování žen s zájmem o vlastní růst. Vítám v našem prostoru každou ženu, která sdílí myšlenku, ……….

Věnuji se sebeúctě a pokoře k sobě, jako k ženě. Neznám odpovědi na všechny otázky, ale mou základní odpovědí životu na otázku, zda chci svůj život prožít vědomě, v kvalitním, naplněném, partnerském vztahu, v harmonické rodině, odpovídám jednoznačně ANO. Cesta k ženské sebehodnotě začíná v mysli a její plody přinášejí pevné a kvalitní vztahy po zbytek života.

Své plody sklízím díky ženě, které vděčím za svůj život a hlavně jeho kvalitní náplň. Její život, protkaný trpkými životními zkušenostmi, následně otočené v doživotní úspěch, v kombinaci s vůdcovskými schopnostmi berana, měli na můj život nemalý vliv.

Byla to kdysi máma, kdo mě naučil všemu, co člověk v životě opravdu potřebuje. Naučila mě, proč a jak mám vnímat svou lidskou hodnotu, jako člověk, jako žena. Proč a jak má být mou nejvyšší autoritou vnitřní hlas, jak mám žít a přitom být šťastná. Že kormidelníkem mého života jsem jen já. Darovala mi obrovský balíček plný hodnot, principů, podstat, priorit, energií, myšlenek a zároveň mě naučila, vybírat z balíčku pouze to, s čím je moje srdce v souladu a přesvědčení. Dostala jsem cihly, cement, vodu a začala stavět pevné základy svého vnitřního království.

Důsledky maminčiny výchovy, jsem postupem času začala cítit. Bylo mi dvacet. Byla jsem mladá, obyčejná, studující teenagerka. Normální, ale přece JINÁ. Vyznávala jsem jiné hodnoty, měla naprosto diametrálně odlišný pohled na svět a rozhodně jsem věděla, co ve svém životě chci a co ne. Cítila jsem sebe, a to, že začíná můj růst, možná jiným směrem, než růst mých vrstevníků.

A jak se na můj vývoj tvářilo moje partnerství?

Teoreticky jsem byla perfektně připravená na vstup do ,,dospělého” života a zpětně vím, že oproti vrstevníkům jsem měla obrovskou výhodu.

Když jsem v 18letech poznala svého nynějšího manžela, ani ve snu by mě nenapadlo, že mě život bude z teoretických znalostí partnerství a života, zkoušet tak brzy. Poslal mi do cesty opravdovou lahůdku. 🙂 

Poznali se dva lidi, s naprosto odlišnými návyky, vlastnostmi, pohledem na svět a přece spolu začali stavět partnerské impérium. 

Dnes, o 10 let později, když okolí vyprávím, o mém partnerství s manželem, občas se to může zdát, jako nereálná pohádka, která možná neexistuje. Existuje, a může jí žít každý, kdo je ochoten svému rozvoji obětovat všechny svoje špatné návyky, kdo je ochoten pro vidinu v naplněný vztah utnout všechny negativní chapadla. Kdo je ochoten růst.

Ale ani my jsme náš vztah neprožívali od počátku v harmonii, klidu a očekávání. Troufám si říct, že v minulosti byl náš vztah možná nejhorším vztahem na planetě, možná proto, abychom ho v dnešní přítomnosti mohli titulovat Vztahem našeho života.

Práce je klíč ke všemu, i k hezkému vztahu

Budování našeho společného impéria vyžadovalo náročnou spolupráci. Moje přesvědčení o mé sebe-hodnotě procházelo tvrdými zkouškami den, co den. I když základní vlastnost dobrého srdce, mému manželovi nechyběla, rozhodně pro oboustranně naplněný vztah, nestačila. 

Mnohokrát jsem chtěla naši společnou stavbu zbourat. Byla jsem vyčerpaná a bez síly. Věděla jsem, že svého muže miluji, ale pokud se mám rozhodovat mezi vlastní sebehodnotou a představou o našem společném životě, jakou v té době můj manžel měl, bylo pro mě jasné, jakou cestou se vydat. Pokaždé, byl ale můj stav pouze dočasný, pokaždé mě zpět k stavbě, přivedla společná láska a zájem mého manžela o jeho vlastní růst. A také uvědomění, že jsem tu od toho, abych právě tomuto člověku předala to, co bylo kdysi zabudováno do mě. Od počátku bylo zřejmé, že je připraven na svou cestu, že jen čeká na průvodce. 

Dnes se na cestě za naším dalším seberozvojem, držíme oba pevně za ruce a stejným tempem kráčíme spokojeně vpřed. Mým velkým přáním a cílem je to, aby si i ostatní ženy dopřály kvalitní vztah samy k sobě a následně i se svým partnerem. Jelikož nejzákladnějším smyslem života každého člověka je láska. A proto tu jsem, s bohatstvím, které mám, se chci podělit….

Mnoho žen trápí, že jejich muži věnují pozornost jiným ženám. Proč tomu tak je a jak se zaručeně přestat trápit?

4 důvody, proč váš partner věnuje pozornost jiné ženě

Inspirace na Facebooku

Jsme ženy. Každá na své vlastní cestě životem, ale se společným cílem. Prožít život v harmonii a lásce k sobě i ostatním. Víme, že začátek cesty, začíná uvnitř nás a tak na sobě pracujeme, společně se podporujeme, motivujeme a rosteme. 

Přidejte se k nám 🙂

ŽIJ JINAK

KONTAKTY

info@zijjinak.cz