Jedno místo, kde se ukrývá ženská síla

  • 5.3. 2018
  • Kateřina S.
  • 1098

K napsání tohoto článku, mě vede zvláštní, řekla bych poněkud velmi zavádějící myšlenka, jiné ženy. Tato žena se prezentuje, jako někdo, kdo zná zaručený recept na šťastný partnerský život. A protože je mi toto téma velmi blízké, ráda si vyslechnu názory jiných žen.

Do schránky mi přicházejí zaručené kroky na cestu šťastného vztahu. Píše se tu, jaký rituál mají ženy předvádět, když jejich milý přichází domů. Hezké šaty, nalíčená tvář, příjemný úsměv, přímý oční kontakt, pozdrav určený jen jemu, pochvala, navození příjemné atmosféry (vana a svíčky), jemné doteky tam, kde se mohu dotýkat jen já (to jako fakt? :-D), nejlépe kachna v troubě, atd. atd.

Rozhodně nechci zesměšňovat cizí názor a ubírat mu tak na jeho (NE)popularitě. Ale také rozhodně nechci, aby už tak, některé zmatené české ženy, věřily těmto, (narovinu) nesmyslům. Určitě je důležité a i hezké, partnera vítat s úsměvem a láskou, ale také s rozumem v hlavě a úctou v srdci. Opravdu žijeme v 21. století a vážně se doba změnila. 🙂

A tak tedy, když už jsem se pustila do rozjímání nad tím, kde se ukrývá ta pravá ženská magie, kterou umí vědomá žena dokonale ovládat, trochu to rozvedu.

Povrchní doplňky vztah neudrží

Dokonale padnoucí šaty, perfektní make-up, pěkný zadek a nohy, široké úsměvy jsou skvělými VEDLEJŠÍMI doplňky, kterými žena může prezentovat samu sebe. Ale pouze VEDLEJŠÍMI, tak to prostě je. Ženy, které staví na těchto VEDLEJŠÍCH doplňcích, to bohužel ve svých vztazích daleko nedotáhnou. Dříve či později, to partnerovi prostě přestane stačit. Je to daný. Ač to tak možná nevypadá, muže hezká tvářička možná na chvíli okouzlí a pobaví, ale rozhodně zapomeňte na kvalitu.

(Zkuste se schválně svého milovaného zeptat, co by říkal na tento denní ,,rituál´´. Anebo raději ne. :-D)

Musíte disponovat daleko hodnotnějším prvkem, aby váš vztah za něco stál. Je to tak. A je to pravda. Tím prvkem jste vy. Vy sama. Vaše energie, vaše mysl, vaše duše. VAŠE SEBEHODNOTA. Ta je klíčem ke všem dveřím. Otevře Vám všechny dveře, o kterých jste jako malá holčička snila. Otevře Vám dveře k muži, který Vás bude milovat, chránit a hlavně si Vás bude vážit. To je nejdůležitější, co pro svůj vztah potřebujete. Cinkrlátky a make-upem, si tohle nikdy nevybudujete.

Buďte taková, jak se sama nejlépe se sebou cítíte, ať už namalovaná a hezky oblečená, nebo prostě jen v triku a teplákách. Ale vždy vědomá a důvěřivá. Vědomá v SEBE. Důvěřivá v SEBE. Věřte mi 🙂

Nejnovější příspěvky:​

Uvidíme se na Facebooku:

Sledujte mě na Instagramu:

Tvořím, píšu, čtu, cestuju, učím se a to fakt s láskou. Jsem vděčná, že někdy - někdo rozhodl, že na světě budu mít svůj prostor. Neslibuju, že znám odpovědi na všechny otázky, ale znám místo, kde začít 🙂