Jak získat milion, během několika minut

  • 19.5.2018
  • Kateřina S.
  • 6789

Já jsem prostě toho názoru, že ten, kdo řídí ty naše životní pády, kotrmelce a louže, nebo to štěstí, jsme my. Každý sám za sebe. Vždycky máme totiž na výběr minimálně ze dvou možností. Dáš se tudy a dostaneš se tam. Kývneš na tamto a najednou jseš zase úplně jinde.

Třeba já včera. Pro mě byl včerejší den neuvěřitelně obohacující. Mám totiž v kapse milion. A musím to vypsat, protože věřím, že bohatá nezůstanu sama.

Když jsme totiž při včerejší cestě domů minuli lavičku, pod kterou byla něčí zapadnutá peněženka, docela jsem se rozmýšlela, zda ji mám vůbec brát do ruky. Už jen pomyšlení na to, že držím v ruce cizí peněženku, mi nějak nedělalo dobře. Říkám si: ,, OK, tak ji tu nechám, někdo ji vybere a chudák člověk, který ji ztratil. Tak to ne. Já prostě dneska někoho zachráním před infarktem, ze ztracený peněženky.“

Peněženku jsem trochu pootevřela, abych se podívala na fotografii člověka, který bude mít dnes určitě hezký den. Šlo o pána ve věku našeho úžasného dědy. Tak to se prostě musí ihned vyřešit 🙂

Peněženku jsem předala na MP ČR. I když jsem od strážníka čekala nějaké otázky, otázku, zda jsem peněženku nevrátila poloprázdnou jsem fakt nečekala. 😀 Starší syn, naprosto vážně, okomentoval otázku protiotázku, jestli si z nás pan strážník nedělá přeci jen trochu srandu.

S nadhledem mu odpovídám, aby všechno, co v životě dělá pro druhé, dělal především sám pro sebe. Pro pocit, že někomu dnes udělá hezkou náladu, pro pocit, že dnes někomu mohl pomoci. Pro pocit, že je. Pak ho žádné tyto otázky, nikdy nedostanou do rozpaků a špatné nálady. Kýval, tak snad pochopil. 🙂

Ve správném čase, na správném místě

Uplynuly dvě hodiny, zvonek. Dole stojí pán, který se mnou chce mluvit. Otevřu dveře. Výraz, který mi pán beze slov věnoval, se rovnal 500 000 jednotek energie, ze které bude čerpat aspoň měsíc. Slova, která použil, se rovná dalších 500 000 jednotek lásky, upřímnosti, pohlazení, blaženosti, štěstí, krásy a dokonalého sdílení člověka s člověkem. Každé další slovo k našemu setkání je navíc a zbytečné. Důležité je, být ve správném čase, na správném místě, mám na mysli, v našich myslích.

Byl úžasnej a krásnej. Jsem vděčná. Že jsem byla na správném místě a že jsem BYLA. Že jsem měla možnost volby. Nejenom, že mi v kapse nic nechybí, ale naopak tolik přebývá, tak si berte. Všichni.

PS.: A byla to láska, dostala jsem totiž, jako poděkování, srdíčka! 🙂

Nejnovější příspěvky:

Uvidíme se na Facebooku:

Sledujte mě na Instagramu: