Čti, pokud se cítíš mizerně

  • 26.3. 2018
  • Kateřina S.
  • 1508

Pokud se cítíš mizerně sama se sebou, jednoznačně si na sebe někde zapomněla. Napoj se k tomuto článku, jako k nabíječce a nezapomínej! 🙂

,,Čas na tomto světě máme vymezený a omezený, tak už se laskavě k sobě přestaň chovat, jako k něčemu podřadnému. Uvědom si, že tvůj čas, je to nejcennější, co na tomhle světě máš. Teď si uvědom, jak s ním strašně plýtváš.

Kolik chvil si vyměnila za nesmysly? Kolik chvil si promarnila? Kolik chvil jsi i pouhým slovem věnovala někomu, kdo si to nezaslouží? Proč se o sebe a svůj vnitřní svět nestaráš tak, jak si zasloužíš? Proč si nedopřeješ, to nejlepší? Proč investuješ svůj čas do přemýšlení nad věcmi, který nestojí ani zlomek tvého času? Proč svůj cenný život prožíváš s někým, kdo trápí tvoji milou duši a úžasné srdce? Proč si na sebe tak moc přísná? Proč prostě pro sebe nejsi number-one? Proč proboha necítíš, jak skvělá jsi a že nic na světě nestojí za to, aby si byla smutná.

Proč to i já cítím víc, než ty sama?

Běž a vyzuj si ty boty, který jsou fakt děsně starý a který tě tak děsně tlačí. Běž, běž teď hned. Vyjdi ven a buď. Prociť tu volnost a svěží vzduch. Zavři oči a nech slunce, ať tě zásobí svou krásnou energií. Jen Buď. Sama. U sebe. Dopřej si tu chvíli jen sama sobě. Vdechni do sebe tu novou a čistou energii. Otevři oči a dovol té bojovnici uvnitř tebe, spatřit světlo světa. Dovol jí to! A už nikdy, opravdu nikdy, ji nezaháněj zpět do té malé stísněné krabičky, kterou nosíš uvnitř sebe.

Cítíš to? Cítíš, jaká energie tebou proudí? Cítíš, že si i na malý okamžik stala někým jiným? Že ti je líp? Neboj se a žij. Jsem tu s tebou.

Skrze mě, k tobě promluvila tvoje intuice, tak ji poslouchej, protože zanedlouho už nezbude žádný čas.

Nejnovější příspěvky:

Uvidíme se na Facebooku:

Sledujte mě na Instagramu: